+420 777 817 021

info@artagent.cz

Konzultace

Potřebujete poradit s hereckou kariérou? Jste profesionální herec? Jste student herectví? Jste amatérský nadšenecký herec, který by chtěl zkusit práci před kamerou? Jste rodič od dítěte, které má zkušenosti před kamerou a vy se chcete vyznat v jeho podmínkách?
Chcete začít točit? Nevíte si rady se smlouvou? Nevíte, zda Váš honorář je adekvátní? Potřebujete zpětnou vazbu? Nevíte, které fotky vybrat na Vaši prezentaci? Říká Vám každý kolega něco jiného a vy nevíte, co jsou normální podmínky? Potřebujete, aby se o Vás dozvěděli castingové agentury? A víte, na co dát pozor?

Rezervujte si termín zde: https://agentura-artagent-s-r-o.reservio.com

Přijďte na konzultaci, uděláme analýzu a zjistíme, kde jsou mezery, a najdeme řešení. Můžeme se sejít na jednorázové konzultaci, kde probereme možnosti a naznačíme směr. Naučíte se např., jak číst smlouvy, kde se registrovat, jak si vytvořit portfolio, jaké jsou možnosti dalšího vzdělávání, kde hledat práci a jak si udělat headshot a showreel a jak budovat své jméno jako značku. Zjistíme, kde vás opravdu tlačí bota.

Nepředstavujte si, že si přijdete postěžovat na nespravedlivý svět. Budeme spolu hodinu makat na tom, abyste pokročili blíže svým cílům.

Jednorázová konzultace (obvykle 1-2 hodiny, 2500,-Kč/hodina, pro členy Herecké kanceláře 1500,- Kč)

Jak probíhá jednorázová konzultace s analýzou?

Na email zašlete v rámci objednávky předem veškeré relevantní informace o své osobě včetně fotek a videí (pokud jsou k dispozici) a nutné je krátké představovací video (obsah i forma je na Vás). Pokud máte konkrétní téma, které chcete probrat nebo přímo smlouvu, kterou potřebujete zkontrolovat, zašlete mi veškeré podklady.

Rezervujte si termín na: https://agentura-artagent-s-r-o.reservio.com/booking

V případě, že řešíte něco urgentního, můžeme konzultaci udělat akutně a to telefonicky nebo přes skype/zoom/messenger.

Na konzultaci se dozvíte výsledek obecné analýzy zvnějšku a začneme se hloubkově bavit o bodech, kde jsou slabá místa a která trápí Vás. Často může být pes zakopán jinde, než myslíte. Budeme dále analyzovat společně.

Sestavíme si plán, co je třeba udělat, abyste se hnuli z místa.

Vybereme případně nejlepší headshoty, rozebereme aktuální showreel a uděláme plán, kam všude ho rozeslat. Samozřejmě vše s ohledem na Vaše aktuální potřeby a témata.

Pokud potřebujete zkonzultovat smlouvu, naučím Vás v průběhu konzultace, jak se ve smlouvě vyznat, jak ji číst a obhájit tak, abyste si příště uměli poradit sami.

Co od toho můžete čekat?

Co od toho nečekejte

Tak co? Ještě stále jsem Vás neodradila? Cítíte se na to, že chcete na sobě opravdu zamakat? Půjdeme do toho společně? Vyplňte formulář a já se zatím budu těšit, jak zajímavé lidi poznám a kam se zvládnou posunout.

5ti hodinová přednáška – Co by měl každý herec vědět

V případě, že jste v praktických věcech naprostý nováček, doporučujeme naší základní přednášku. Termíny jsou vypisovány jednou za čas. Pro lepší přehled sledujte FB stránku: https://www.facebook.com/prednaskaproherce/

Typy a ceník herecké konzultace:

Zajímají Vás novinky o hercích? Chcete zasílat kalendář akcí? Zadejte...